Okenní parapety

Ke každé dodávce oken samozřejmě patří parapety, a to vnější i vnitřní. Na výběr máme parapety různých barev i materiálů, důležité však pro realizaci je správná montáž, aby parapet dobře těsnil a seděl. Tím se zlepší nejen celková výdrž oken, ale také funkčnost a izolace.

V nabídce máme klasické materiály, jako je hliník, plast nebo dřevotříska, které se liší zejména místem použití, čili jestli bude parapet uvnitř, nebo venku. Dovedeme realizovat i nestandardní materiály, například některé druhy kamene, které jsou však ve vyšší cenové relaci.

Potřebujete nové parapety?

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější materiál parapetů.

Odborně parapety namontujeme a začistíme.

Kontaktujte nás

 

Vnější parapety

Vnější parapety realizujeme nejčastěji z hliníku, případně z materiálu, který je doporučený výrobcem samotných oken. Při montáži vnějších okenních prapetů dbáme nejen na přesnost a správné usazení, ale také na estetiku vašeho domu.

 

Vnitřní parapety

Nejčastejším materiálem pro vnitřní okenní parapety je plast a dřevotříska. Výhoda plastu je barevná stálost a výdrž, dřevotříska je zase teplejší materiál, který umožňuje jiné spektrum povrchových úprav. Plastové parapety se hodí nejlépe k plastovým oknům, dřevotříska zase lépe k eurooknu.

 

Kompletní dodávky včetně profesionální montáže

Montujeme pouze parapety zakoupené u nás, protože kvalitu a jednotlivé kusy kontrolujeme hned při výrobě. Tím máme jistotu, že se vyhneme nepříjemnostem. Montáže provádíme v okolí Plzně, kde sídlíme.

 

Potřebujete nové parapety?

Kontaktujte nás