Garážová vrata

Dopřejte si komfortní přístup do garáže s našimi garážovými vraty. V nabídce máme různé druhy, mechanismy a materiály, proto vám doporučíme ta nejlepší vrata do garáže, která budou vyhovovat všem vašim požadavkům.

Garážová vrat vždy vybíráme podle dispozic samotné garáže a přání zákazníka. Samozřejmostí jsou vrata na dálkové ovládání, která lze kombinovat i s dalšími prvky vašeho domu, aby vše ladilo k sobě. V naší nabídce naleznete mnoho barevných kombinací a barevných úprav.

Získejte špičková garážová vrata pro svůj dům

Pomůžeme vám vybrat nejlepší typ garážových vrat podle dispozic vaší garáže.

Vrata kompletně namontujeme a nastavíme, aby hladce fungovala.

Kontaktujte nás

 

Sekční garážová vrata

Nejčastější a nejsnazší na montáž jsou sekční garážová vrata. Ty nepotřebují žádné stavební úpravy a hodí se i tam, kde je málo prostoru. Výhodou je také rychlá montáž, která nám zabere jen několik hodin. Sekční garážová vrata poznáte podle toho, že jsou složené z bloků, tedy sekcí, které při otevření jsou natažené na stropě. Právě v těchto sekcích se vrata ohýbají při otevírání, u stropu jsou však zase rovná - rozložená.

 

Rolovací garážová vrata

Pokud potřebujete ušetřit ještě více místa, nebo máte rádi praktické a hezké vychytávky, vyberte si rolovací vrata do své garáže. Vypadají skvěle, ale především se srolují do klubka nad vjezdem, takže nezabírají místo ani u stropu, ani v bocích garáže. Tím pádem můžete prostor garáže využít ještě lépe, například pro uložení surfu, lyží nebo snowboardů u stropu. Rolovací vrata nevyžadují žádné stavební úpravy vaší garáže.

 

Dvoukřídlá garážová vrata

Tento typ garážových vrat zná snad každý. Již mnoho let se používají pro zavírání garáží standardní vrata, avšak dnešní nabídka je zajímavější nejen z hlediska materiálů, ale zejména díky široké škále povrchových úprav a barev. Dvoukřídlá vrata do garáže můžou působit moderně, hodí se také tam, kde není technicky možné zařídit elektrický mechanismus otevírání.

 

Profesionální montáže

Všechna garážová vrata, která u nás zakoupíte, dodáváme včetně montáže. Zakázky realizujeme v Plzni a okolí, kde také sídlíme. Pokud však budete trvat na naší realizaci, kontaktujte nás, určitě nalezneme řešení. Nemontujeme vrata, která jsou zakoupená jinde, protože chceme mít jistotu, že výrobek je kvalitní a bez defektů, což řešíme přímo u výrobce.
 

Potřebujete garážová vrata?

Kontaktujte nás