Montáže a servis oken, dveří a dalšího příslušenství

Všechna okna a dveře, která u nás zakoupíte, vám odborně namontujeme. Při montáži dodržujeme optimální postupy, které se liší podle použitého druhu oken nebo dveří a dbáme na maximální přesnost. Profesionálně montovaná okna a dveře splňují veškeré předpoklady proto, aby sloužily mnoho let a plnily svůj účel na maximum. Našim zákazníkům poskytujeme také servis a seřízení oken pro zvýšení životnosti.

Montáže přímo od profesionálů

Veškerá okna, dveře, parapety a stínící techniku dodáváme včetně montáže.

Odborná montáž zajistí výrobkům životnost a správnou funkčnost.

Poptejte okna a dveře na míru i vy!

 

Postaráme se o servis vašich oken

Díky pravidelnému servisu prodloužíte životnost svých oken a zamezíte tepelným únikům.

Správné nastavení oken, vyčištění a seřízení zajišťujeme pro zákazníky všech značek.

Poskytujeme také kontrolu stavu oken při nákupu nemovitosti.

 

Montáže provádíme pouze u výrobků, které zakoupíte u nás. Jedině tam máme jistotu, že zvolený materiál byl vybrán správně a jednotlivé kusy jsou přesně vyrobené. Pečlivě kontrolujeme kvalitu výrobků ještě před tím, než je přivezeme k vám. Odpadají tak nepříjemné situace, zdržení a potřeba improvizovat.

Při každé montáži máme materiál připravený dopředu a díky tomu můžeme pracovat rychle. Pro vaše bydlení vybíráme vždy ty nejvhodnější výrobky, aby výsledek odpovídal vašim představám a našim kvalitativním standardům. Okna nebo dveře montujeme kompletně, čili včetně všech těsnění. V naší nabídce naleznete i další materiály, jako je stínící technika, parapety nebo garážová vrata.

 

Potřebujete dveře a okna s montáží?

Kontaktujte nás