Hliníková okna

Hliníková okna dodáváme pro domy i byty. Výhodou hliníku je dlouhá životnost, luxusní vzhled a tvarová stabilita. Pokud se rozhodnete pro hliníková okna, můžete je doplnit i posuvnými dveřmi na terasu nebo francouzskými okny. Hliník vypadá skvěle a je moderní.

Pokud se rozhodnete pro hliníková okna, máte vystaráno na desítky let. Díky vlastnostem hliníku fungují okna skvěle, drží tvar a proto jsou z hlediska investice nejvýhodnější. Žádné jiné okno nevydrží tolik let. Vyšší pořizovací cena tedy není impulsem proto, abyste si hliník nedopřáli i vy.

Získejte hliníková okna včetně montáže

Pomůžeme vám s výběrem vhodných hliníkových oken.

Okna vám dodáme včetně odborné montáže.

Kontaktujte nás

Hliníková okna nabízíme ze široké škály profilů s různými stupni zateplení – od interiérových nezateplených profilů, které se používají například v kancelářích, nebo halách pro předělení prostoru. Po okna vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy. 

 

Hliníková okna jsou oblíbena hlavně pro svůj luxusní vzhled, a bezkonkurenční pevnost. V poslední době, kdy jsou trendem velkoformátové prosklené stěny a posuvné systémy se stále častěji dostává hliník i do rodinných domů, což byla dříve výsada pouze bohaté klientely, pří dnešních požadavcích stavitelů jsou mnohdy rozměry okenních otvorů tak veliké, že se ani plastová okna použít nedají.

 

Chcete hliníková okna?

Kontaktujte nás